Kontakt

Želite da naručite neki naš proizvod, da dobijete dodatne
informacije ili da se konsultujete?

    Centrala  

1

Adresa: Vojvođanska 165,
22304 Novi Banovci
R Srbija
 

G

GPS: N44 56.778 E20 17.472  

J

Tel: 022 / 341 - 452
022 / 342 - 790
022 / 343 - 197
022 / 343 - 198
 

V

Fax: 022 / 342 - 243 (direktna linija)  

A

Email: office@vitaelko.com  

S

Radno vreme: 08:00-16:00 svakog radnog dana  

Pogledajte kako nas možete pronaći


Prikaz na celoj stranici

newsletterNewsletter

Prijavite se za našu mailing listu, kliknite ovde

 

Lajkujte našu stranicu na Facebook-u: 

Koga možete tražiti?

c

ELEKTRONSKE KOMPONENTE:

Dejan Damljanović

FIELD SALES ENGINEER
dejan@vitaelko.com

mob: 064 19 39 159

Dragan Antalić

FIELD APPLICATION ENGINEER
dragan@vitaelko.com

mob: 063 326 441

Nemanja Topić

INSIDE SALES ENGINEER
nemanja@vitaelko.com

mob: 063 722 69 86

Aleksandar Zelić

INSIDE SALES ENGINEER
aleksandar@vitaelko.com

mob: 063 836 42 08

c

ELEKTRONSKE KOMPONENTE - Slovenija

Marko Strajnar

SALES ENGINEER
marko.strajnar@vitaelko.com

mob: +386 40 89 20 62

b

INDUSTRIJSKA OPREMA I SENZORI:

Jelena Damjanović

SALES MANAGER
jelena@vitaelko.com

mob: 063 583 533

Đorđe Duraković

SALES AND TECHNICAL SUPPORT ENGINEER
srdjan@vitaelko.com

mob: 063 132 6441

Srđan Beljin

FIELD SALES
srdjan@vitaelko.com

mob: 063 7480 880

Dušan Beljin

INSIDE SALES ENGINEER
dusan@vitaelko.com

mob: 064 2268 161

b

PROIZVODNJA I LOGISTIKA:

Mane Trbović

LOGISTIKA
mane@vitaelko.com

mob: 062 9734 629

Smilja Kriška

PROIZVODNJA
(kontakt na fiksni tel.)
a

DIREKTOR:

Nenad Damjanović

GENERAL MANAGER
nenad@vitaelko.com
Go to top

Prijavite se za našu mailing listu,
kliknite ovde!

VitaELKO.com © 2013. Sva prava zadržana.
Web dizajn: Etik.rs & Web Development: WebNerds.rs